NASLOVNICA / Novosti / Europski dan jezika u Gradskoj knjižnici Đurđevac

Europski dan jezika u Gradskoj knjižnici Đurđevac

Autor: Antonela Carek

28. rujna 2021.

Povodom Europskog dana jezika koji se obilježava 26. rujna, jučer su učenici 7. a i 7. b razreda naše škole posjetili Gradsku knjižnicu Đurđevac. Zanimljivo predavanje i radionicu o važnosti i ciljevima Europskoga dana jezika održala je Bernarda Ferderber, ravnateljica Gradske knjižnice Đurđevac. Na kraju radionice učenici su u kvizu pokazali visoku razinu znanja, a najuspješniji su nagrađeni prigodnim poklonima. Ove su radionice održane u sklopu Tjedna cjeloživotnoga učenja u organizaciji Gradske knjižnice Đurđevac.

Ostale obavijesti

15. listopada 2021.

Osmaši naučili kako pružiti prvu pomoć unesrećenima

Jučer, 14.listopada 2021., našu su školu posjetili djelatnici Zavoda za hitnu medicinu Koprivničko-križevačke županije. Učenicima osmih razreda na zanimljiv su […]

12. listopada 2021.

Sedmaši posjetili Krapinu

U četvrtak, 7. listopada 2021., učenici svih sedmih razreda naše škole bili su na terenskoj nastavi u Krapini. Učenici su […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content