NASLOVNICA / Događanja i obavijesti - knjižnica / Europski dan jezika u Gradskoj knjižnici Đurđevac

Europski dan jezika u Gradskoj knjižnici Đurđevac

Autor: Antonela Carek

28. rujna 2021.

Povodom Europskog dana jezika koji se obilježava 26. rujna, jučer su učenici 7. a i 7. b razreda naše škole posjetili Gradsku knjižnicu Đurđevac. Zanimljivo predavanje i radionicu o važnosti i ciljevima Europskoga dana jezika održala je Bernarda Ferderber, ravnateljica Gradske knjižnice Đurđevac. Na kraju radionice učenici su u kvizu pokazali visoku razinu znanja, a najuspješniji su nagrađeni prigodnim poklonima. Ove su radionice održane u sklopu Tjedna cjeloživotnoga učenja u organizaciji Gradske knjižnice Đurđevac.

Ostale obavijesti

23. lipnja 2022.

Završni ples osmaša OŠ Đurđevac

Učenici osmih razreda posljednji nastavni dan otplesali su ispred škole ples grizlica. Pripremila ih je učiteljica glazbene kulture Kristina Benko […]

09. lipnja 2022.

Rezultati natjecanja u krasnoslovu “Podravina u stihovima”

Danas je održana javna priredba naše škole povodom njegovanja zavičajnog pjesništva u Domu kulture Đurđevac. U finalnom natjecanju u pisanju […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content