NASLOVNICA / Natjecanja / Ema Domišljanović i Nera Tomrlin pozvane na Državno natjecanje iz hrvatskog jezika

Ema Domišljanović i Nera Tomrlin pozvane na Državno natjecanje iz hrvatskog jezika

Autor: Antonela Carek

01. travnja 2021.

Naše učenice Ema Domišljanović (7. d) i Nera Tomrlin (8. d), nakon osvojenih prvih mjesta na Županijskom natjecanju iz hrvatskoga jezika, pozvane su na Državno natjecanje iz hrvatskog jezika. Ove će se školske godine, zbog važećih epidemioloških mjera, Državno natjecanje iz hrvatskoga jezika održati u matičnim školama 5. svibnja. Ovo je prvi puta da su čak dvije učenice naše škole pozvane na Državno natjecanje iz hrvatskoga jezika, što je pokazatelj dobroga rada i velikoga truda učenika i njihovih učitelja mentora.

Čestitamo Emi i Neri na izvanrednom rezultatu i želimo im puno uspjeha na državnome natjecanju.

Ostala Natjecanja

18. svibnja 2024.

Natjecanje u krasnoslovu

Na 11. Natječaju Podravina u stihovima u finale je prošlo 29. autorskih recitala učenika od 5. do 8. r. Učenici […]

16. svibnja 2024.

Podravina u stihovima

U petak 17. svibnja u 17:30 u Domu kulture održat će se priredba Podravina u stihovima povodom veličanja pjesništva, kreativnog pisanja i javnog nastupa učenika. Ovom javnom priredbom i natjecanjem u […]

sva Natjecanja

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content