NASLOVNICA / Novosti / Edukacija za učitelje i stručne suradnike

Edukacija za učitelje i stručne suradnike

Autor: Nikola Vuković

27. rujna 2015.

U svim učionicama matične škole u Đurđevcu kao i u svim područnim školama postavljene su pametne ploče.

Naša škola jedna je od rijetkih škola u RH koja je u potpunosti opremljena pametnim pločama. Završilo je postavljanje pametnih ploča i pripadajuće opreme u svim učionicama. Grad Đurđevac izvršio je javnu nabavu, a sredstva je osiguralo MZOS za kupnju i postavljanje suvremene nastavne tehnologije.

Edukacija za učitelje i stručne suradnike biti će u ponedjeljak (u popodnevnim terminima) i utorak (ujutro) prema dobivenom rasporedu. Korištenjem suvremene nastavne tehnologije sigurno će se unaprijediti nastavni proces.

Ostale obavijesti

25. ožujka 2023.

Debata u OŠ Molve

U petak, 24.3.2023. učenici naše škole Paola Šestak, Luka i Karlo Sabolić, Mia Robotić i Petra Čeko posjetili su – […]

23. ožujka 2023.

Proljeće pozdravlja i Mravlji lav

U utorak 21.3.2023. u sportskoj dvorani naše škole održana je priredba Pozdrav proljeću što je bila prilika da naša učenička […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content