NASLOVNICA / Novosti / Edukacija o sigurnosti u prometu i pisanju pisama i razglednica

Edukacija o sigurnosti u prometu i pisanju pisama i razglednica

04. svibnja 2017.

Odjele za učenike s teškoćama u razvoju posjetila je gospođa Ivanka Vusić iz PU Koprivničko-križevačke.

Održala je edukaciju o sigurnom sudjelovanju u prometu te radionicu o tome kako pisati pisma i razglednice. Suradnja Hrvatske pošte i Policijske uprave ostvarena je kroz slikovnicu „Sigurnost  u prometu“ koju je izdala Hrvatska pošta. Učenici su imali priliku napisati pisma prijateljima ili obitelji. Učenici i učiteljice su od gospođe Vusić dobili prigodni materijal Hrvatske pošte, preventivni materijal Policijske uprave te slikovnicu „Sigurnost u prometu.“

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]