NASLOVNICA / Novosti / Državno polufinale Hippo 2018

Državno polufinale Hippo 2018

Autor: Arijana Lenardić

26. ožujka 2018.

U subotu, 24. ožujka 2018., održano je Državno polufinale Međunarodnog natjecanja iz engleskoga jezika HIPPO 2018.

Nakon preliminiranog kruga natjecanja krajem veljače, na Državno polufinale plasiralo se 10% najboljih kandidata iz Hrvatske. Plasirani kandidati rješavali su test čitanja s razumijevanjem i test pisanja i to u četiri centra izvrsnosti: Osijek, Rijeka, Split i Križevci.

U Križevcima, u SŠ „Ivan Seljanec“, održano je Državno polufinale za osnovne i srednje škole te škole stranih jezika iz središnje i sjeverozapadne Hrvatske na kojem je sudjelovalo i 5 učenika naše škole:

Nera Tomrlin i Ivan Zvonimir Golub (HIPPO 1)

Nika Švaco (HIPPO 2)

Marina Jendrašić i Tomislav Čukljaš (HIPPO 3).

Rezultati Državnog polufinala bit će poznati sredinom travnja, a veliko finale održat će se u Lido di Jesolo u Italiji, 12. i 13. svibnja 2018. Svaki natjecatelj dobiva Potvrdu o sudjelovanju, a oni najbolji u finalu i vrijedne nagrade.

Nestrpljivo očekujemo rezultate i želimo puno uspjeha našim polufinalistima!

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]