NASLOVNICA / Novosti / Državno natjecanje iz Tehničke kulture

Državno natjecanje iz Tehničke kulture

21. svibnja 2011.

Državno natjecanje iz Tehničke kulture održano je od 8. do 11. svibnja u Puli, a naša škola je imala dva predstavnika.

U kategoriji Strojarske tehnike nastupio je učenik Teo Jeftimov (7. b) i osvojio 16. mjesto.

U kategoriji Smotra praktičnih radova, nastupio je učenik Matija Igrić (7. e) na temu Signalizacija i dojavljinje.

Mentor Milan Kos pohvaljuje učenike, predstavnike naše škole, na postignutim rezultatima i i zahvaljuje na uzornom ponašanju.

Ostali rezultati mogu se pronaći na stranicama HZTK.

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]