NASLOVNICA / Novosti / Državni skup iz njemačkog jezika

Državni skup iz njemačkog jezika

Autor:

11. siječnja 2016.

Dana 7. siječnja u Đurđevcu je održan trodnevni državni stručni skup za učitelje i nastavnike njemačkog jezika.

U četvrtak, 7. siječnja, u Hotelu Picok otvoren je skup. Otvorenju su prisustvovali ravnatelj osnovne škole Grgura Karlovčana, ravnateljica gimnazije Dr. Ivana Kranjčeva, savjetnice za njemački jezik, predavači, te mnogobrojni okupljeni sudionici. Jedan od predavača bio je i dr. sc. Boris Jokić, koji nam je predstavio kurikularnu reformu s posebnim osvrtom na njemački jezik.

U petak 8. siječnja, te u subotu 9. siječnja održana su četiri kruga radionica. Sve radionice odvijale su se u osnovnoj školi Grgura Karlovčana. Teme su bile slijedeće: Moji učenici govore na nastavi! – kreativne ideje i savjeti, Kreativno učenje, Jačanje argumentativnih kompetencija, te Od zadanog k relevantnog kroz mini-projekte. Zadnji dan skupa održan je i okrugli stol na kojem smo raspravljali o aktualnostima, ali i problemima vezanim uz njemački jezik u školama.

Ostale obavijesti

04. kolovoza 2022.

Javni poziv za obavljanje poslova pomoćnika/ce u nastavi

Objava javnog poziva za obavljanje poslova pomoćnika/ce u nastavi za učenike s teškoćama u razvoju u Osnovnoj školi Đurđevac u […]

04. kolovoza 2022.

Javni poziv za obavljanje poslova stručnog komunikacijskog posrednika/ce

Objava javnog poziva za obavljanje poslova stručnog komunikacijskog posrednika/ce u nastavi za učenike s teškoćama u razvoju u Osnovnoj školi […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content