NASLOVNICA / Novosti / Državni skup iz njemačkog jezika

Državni skup iz njemačkog jezika

Autor:

11. siječnja 2016.

Dana 7. siječnja u Đurđevcu je održan trodnevni državni stručni skup za učitelje i nastavnike njemačkog jezika.

U četvrtak, 7. siječnja, u Hotelu Picok otvoren je skup. Otvorenju su prisustvovali ravnatelj osnovne škole Grgura Karlovčana, ravnateljica gimnazije Dr. Ivana Kranjčeva, savjetnice za njemački jezik, predavači, te mnogobrojni okupljeni sudionici. Jedan od predavača bio je i dr. sc. Boris Jokić, koji nam je predstavio kurikularnu reformu s posebnim osvrtom na njemački jezik.

U petak 8. siječnja, te u subotu 9. siječnja održana su četiri kruga radionica. Sve radionice odvijale su se u osnovnoj školi Grgura Karlovčana. Teme su bile slijedeće: Moji učenici govore na nastavi! – kreativne ideje i savjeti, Kreativno učenje, Jačanje argumentativnih kompetencija, te Od zadanog k relevantnog kroz mini-projekte. Zadnji dan skupa održan je i okrugli stol na kojem smo raspravljali o aktualnostima, ali i problemima vezanim uz njemački jezik u školama.

Ostale obavijesti

09. srpnja 2024.

Naša škola treću godinu za redom dobila oznaku Sigurnija škola

U sklopu projekta “Sigurnija škola” u organizaciji Hrvatskog Crvenog križa naša škola je i u ovoj školskoj godini, trećoj za […]

03. srpnja 2024.

Završna svečanost učenika osmih razreda

U utorak, 2. srpnja 2024. godine, u Domu kulture održana je završna svečanost učenika osmih razreda. Na početku programa nazočne […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content