NASLOVNICA / Novosti / Državni skup iz njemačkog jezika

Državni skup iz njemačkog jezika

Autor:

11. siječnja 2016.

Dana 7. siječnja u Đurđevcu je održan trodnevni državni stručni skup za učitelje i nastavnike njemačkog jezika.

U četvrtak, 7. siječnja, u Hotelu Picok otvoren je skup. Otvorenju su prisustvovali ravnatelj osnovne škole Grgura Karlovčana, ravnateljica gimnazije Dr. Ivana Kranjčeva, savjetnice za njemački jezik, predavači, te mnogobrojni okupljeni sudionici. Jedan od predavača bio je i dr. sc. Boris Jokić, koji nam je predstavio kurikularnu reformu s posebnim osvrtom na njemački jezik.

U petak 8. siječnja, te u subotu 9. siječnja održana su četiri kruga radionica. Sve radionice odvijale su se u osnovnoj školi Grgura Karlovčana. Teme su bile slijedeće: Moji učenici govore na nastavi! – kreativne ideje i savjeti, Kreativno učenje, Jačanje argumentativnih kompetencija, te Od zadanog k relevantnog kroz mini-projekte. Zadnji dan skupa održan je i okrugli stol na kojem smo raspravljali o aktualnostima, ali i problemima vezanim uz njemački jezik u školama.

Ostale obavijesti

15. lipnja 2021.

Učenici 3. b na završnoj izvanučioničnoj nastavi

Učenici 3. b razreda sa svojom učiteljicom Nadom Petrović i pomagačicom u nastavi Ana- Marijom Markač Brgles, 15. 06. 2021. […]

15. lipnja 2021.

Ples osmaša za kraj školske godine

U četvrtak 17. 6. 2021. u 16:30 sati naši će osmaši zajedno zaplesati za kraj školske godine i osnovnoškolskog obrazovanja. […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content