NASLOVNICA / Novosti / Drveće našeg kraja

Drveće našeg kraja

Autor: Lucija Sulimanec

07. studenoga 2023.

Proteklih dana učenici 4. odgojno-obrazovne skupine Odjela za učenike s teškoćama u razvoju zajedno sa svojom učiteljicom Marijom Dautanec Božić proučavali su drveća našega kraja. Glavni cilj aktivnosti bio je probuditi ljubav i poštovanje prema zavičaju, prirodi i okolišu. Kroz ovu aktivnost učenicu su stjecali spoznaje o drveću našega kraja, upoznali se s osobinama drveća našega kraja, upoznali se s dijelovima drveća općenito te upoznali sjemenke i plodove tog drveća. Najzanimljiviji dio aktivnosti bio je odlazak u Borik. Osim o drveću našega kraja učenici su saznali ponešto i o njima dragim šumskim životinjama, vjeverici i ježu.

Sve nove spoznaje prenijeli su na plakat, izveli igrokaze i izradili likovne radove.

Ostale obavijesti

15. travnja 2024.

Kviz znanja povodom Noći knjige

Povodom ovogodišnje Noći knjige organiziramo školski kviz znanja! Tom prigodom organizirana je i prigodna prodaja otpisanih knjiga po simboličnim cijenama. […]

12. travnja 2024.

Natječaj “Podravina u stihovima”

Objavljujemo 11. Natječaj “Podravina u stihovima” za mlade pjesnike u kojem sudjeluju učenici viših razreda. Svi učenici pišu pjesme na […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content