NASLOVNICA / Novosti / Drveće našeg kraja

Drveće našeg kraja

Autor: Lucija Sulimanec

07. studenoga 2023.

Proteklih dana učenici 4. odgojno-obrazovne skupine Odjela za učenike s teškoćama u razvoju zajedno sa svojom učiteljicom Marijom Dautanec Božić proučavali su drveća našega kraja. Glavni cilj aktivnosti bio je probuditi ljubav i poštovanje prema zavičaju, prirodi i okolišu. Kroz ovu aktivnost učenicu su stjecali spoznaje o drveću našega kraja, upoznali se s osobinama drveća našega kraja, upoznali se s dijelovima drveća općenito te upoznali sjemenke i plodove tog drveća. Najzanimljiviji dio aktivnosti bio je odlazak u Borik. Osim o drveću našega kraja učenici su saznali ponešto i o njima dragim šumskim životinjama, vjeverici i ježu.

Sve nove spoznaje prenijeli su na plakat, izveli igrokaze i izradili likovne radove.

Ostale obavijesti

28. studenoga 2023.

“Ruksak pun kulture” u našoj školi – predstava Medo Bedo

Područne škole Budrovac, Čepelovac, Mičetinac, Sirova Katalena i ona za djecu s teškoćama u razvoju su u prošloj godini bile […]

27. studenoga 2023.

Helena Pintar i Franka Martinčić predstavljale našu školu na regionalnom natjecanju Sudoku prvenstva

Dana 25. studenoga 2023., učenice Helena Pintar i Franka Martinčić sudjelovale su na regionalnom natjecanju Sudoku prvenstva za osnovne i […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content