NASLOVNICA / Novosti / Druženje područnih škola

Druženje područnih škola

Autor:

17. lipnja 2010.

Tradicionalno druženje učenika prvih, drugih, trećih i četvrtih razreda Područnih škola Budrovac, Čepelovac, Mičetinac i Sirova Katalena i njihovih učitelja održano je ove školske godine 15. lipnja 2010. u Područnoj školi Budrovac.

Druženje su započeli kvizom znanja koji su pripremili i vodili učitelji škola. Kvizom su ponovili i provjerili znanja po razredima iz svih nastavnih predmeta. Učenici su se tijekom natjecanja međusobno bodrili navijanjem i za točne odgovore nagrađivali pljeskom.

Nakon proglašenja najboljih ekipa, svi su se uputili na užinu i odmor u školsko dvorište.

Slijedilo je sportsko natjecanje u igranju graničara i igre na igralištu. Po završetku nastavnog dana, učitelji su učenicima obećali druženje područnih škola i sljedeće godine te ugodan i dug ljetni odmor.

Druženje učenika i učitelja područnih škola svojom je nazočnošću uveličao i ravnatelj škole, gospodin Martin Trepotec.

Ostale obavijesti

09. srpnja 2024.

Naša škola treću godinu za redom dobila oznaku Sigurnija škola

U sklopu projekta “Sigurnija škola” u organizaciji Hrvatskog Crvenog križa naša škola je i u ovoj školskoj godini, trećoj za […]

03. srpnja 2024.

Završna svečanost učenika osmih razreda

U utorak, 2. srpnja 2024. godine, u Domu kulture održana je završna svečanost učenika osmih razreda. Na početku programa nazočne […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content