NASLOVNICA / Novosti / DONACIJA UDRUGE BRANITELJA DOMOVINSKOG RATA INA – NAFTAPLINA KVIN ODJELIMA ZA UČENIKE S TEŠKOĆAMA U RAZVOJU

DONACIJA UDRUGE BRANITELJA DOMOVINSKOG RATA INA – NAFTAPLINA KVIN ODJELIMA ZA UČENIKE S TEŠKOĆAMA U RAZVOJU

Autor:

21. listopada 2019.

U sklopu 16. Memorijala Vjekoslav Britvić, dana 10.10.2019.  Odjele za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac posjetili su predstavnici Udruge branitelja Domovinskog rata INA – NAFTAPLINA KVIN, predsjednik Udruge gospodin Zdravko Matić, glavni tajnik gospodin Dragan Šačević, te članovi Damir Megec i Mirko Banjac.  Učenicima su predali vrijednu donaciju u iznosi od 3000 kuna kojom će se opremiti dnevni boravak koji će učenici koristiti za odmor, druženje i slobodne aktivnosti. Učenici i učitelji su dobili i prigodne majice s logom Udruge.

Glavni tajnik Udruge, gospodin Dragan Šačević je svima prisutnima ispričao bitne informacije o djelovanju i aktivnostima Udruge.  U znak zahvalnosti za donaciju učenici su pripremili kratki program.

U ime škole, dobrodošlicu im je poželjela voditeljica Odjela Irena Kovačić, a ispred Grada ih je  pozdravio gradonačelnik gospodin Hrvoje Janči. Gradonačelnik je naglasio kako je tim činom Udruga  pokazala empatičnost i  osobitu socijalnu osjetljivost te ih je pozvao na daljnju suradnju kroz druženja i radionice. 

U ime svih učenika, njihovih roditelja i učiteljica zahvaljujemo na hvalevrijednoj donaciji. 

Ostale obavijesti

28. studenoga 2023.

“Ruksak pun kulture” u našoj školi – predstava Medo Bedo

Područne škole Budrovac, Čepelovac, Mičetinac, Sirova Katalena i Odjel za učenike s teškoćama u razvoju su u prošloj godini bile […]

27. studenoga 2023.

Helena Pintar i Franka Martinčić predstavljale našu školu na regionalnom natjecanju Sudoku prvenstva

Dana 25. studenoga 2023., učenice Helena Pintar i Franka Martinčić sudjelovale su na regionalnom natjecanju Sudoku prvenstva za osnovne i […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content