NASLOVNICA / Novosti / Donacija keramičkih pločica tvrtke Honko d.o.o

Donacija keramičkih pločica tvrtke Honko d.o.o

06. ožujka 2018.

Dana 5.3.2018. djelatnici tvrtke Honko d.o.o. Velika Gorica, poslovna jedinica Đurđevac, Mario Škrinjar i Krešo Maronić, u ime tvrtke su donirali  Odjelima za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac hvalevrijednu donaciju keramičkih pločica.

Keramičke pločice će se koristiti kao didaktičko neoblikovani materijal za potrebe  predmetne nastave u nastavnom predmetu tehnička kultura. Učenici će dekorirati predmete tehnikom mozaika.

Inače Tvrtka Honko d.o.o. orijentirana je na program keramičkih pločica, sanitarija i opreme za kupaonice.

Ovim putem im od srca zahvaljujemo.

04. listopada 2022.

Saziv vijeća roditelja – 6. 10. 2022.

U privitku se nalazi poziv za održavanje konstituirajuće sjednice Vijeća roditelja OŠ Đurđevac.

04. listopada 2022.

Zaziv Duha Svetoga u Odjelu za učenike s teškoćama u razvoju

U srijedu, 28.rujna 2022., učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju sa svojim su učiteljicama sudjelovali na svetoj misi […]