NASLOVNICA / Novosti / Donacija Jadaneccohobbyja Odjelima za učenike s teškoćama u razvoju

Donacija Jadaneccohobbyja Odjelima za učenike s teškoćama u razvoju

Autor: Vedran Dautanec

11. veljače 2022.

Naši učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju poznati su po svojoj kreativnosti, maštovitosti i umijeću da od starih odbačenih stvari naprave  nove, ponovno upotrebljive stvari. Kako bi i dalje nastavili raditi ono što im sjajno ide, u pomoć su im priskočili Valentina i Ivan Jadanec, vlasnici Jadaneccohobbyja. Naime, oni su učenicima Odjela donirali materijal u vrijednosti 500 kn. U znak zahvalnosti za ovako velikodušnu donaciju učenici su im poklonili neke od svojih radova. Učiteljice i učenici Odjela zahvaljuju na donaciji i raduju se budućoj suradnji.

Ostale obavijesti

19. svibnja 2024.

Područne škole sudjeluju u obilježavanju akcije Svibanj- mjesec zaštite od požara

Manifestacija „Svibanj – mjesec zaštite od požara „ nacionalnog je karaktera i provodi se dugi niz godina.Učenici područnih škola Budrovac, […]

18. svibnja 2024.

Natjecanje u krasnoslovu

Na 11. Natječaju Podravina u stihovima u finale je prošlo 29. autorskih recitala učenika od 5. do 8. r. Učenici […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content