NASLOVNICA / Novosti / Donacija Jadaneccohobbyja Odjelima za učenike s teškoćama u razvoju

Donacija Jadaneccohobbyja Odjelima za učenike s teškoćama u razvoju

Autor: Vedran Dautanec

11. veljače 2022.

Naši učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju poznati su po svojoj kreativnosti, maštovitosti i umijeću da od starih odbačenih stvari naprave  nove, ponovno upotrebljive stvari. Kako bi i dalje nastavili raditi ono što im sjajno ide, u pomoć su im priskočili Valentina i Ivan Jadanec, vlasnici Jadaneccohobbyja. Naime, oni su učenicima Odjela donirali materijal u vrijednosti 500 kn. U znak zahvalnosti za ovako velikodušnu donaciju učenici su im poklonili neke od svojih radova. Učiteljice i učenici Odjela zahvaljuju na donaciji i raduju se budućoj suradnji.

Ostale obavijesti

28. lipnja 2022.

Projekt Bartimej

U sklopu projekta „Bartimej“ Odjele za učenike s teškoćama u razvoju su posjetili učenici gimnazija iz Zagreba, Varaždina, Čakovca i […]

28. lipnja 2022.

Radionica o znakovnom jeziku

Povjerenik za pastoral osoba s invaliditetom i njihovih obitelji Varaždinske biskupije, velečasni Leonardo Šardi, je na inicijativu vjeroučiteljice Martine Rukavine […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content