NASLOVNICA / Novosti / Donacija igračaka i slikovnica pedijatrijskom odjelu koprivničke bolnice

Donacija igračaka i slikovnica pedijatrijskom odjelu koprivničke bolnice

Autor: Maja Šalamon Nemet

02. siječnja 2024.

Početkom prosinca prošle godine, na inicijativu naših bivših učenica Veronike Marije Lacković, Laure Šiptar, Tanje Hegedušić i Kristine Zeko te dogovora s Odjelom pedijatrije Opće bolnice Dr. Tomislav Bardek Koprivnica, naša je škola organizirala akciju prikupljanja plišanih igračaka, slikovnica i društvenih igara.

U velikoj akciji je prikupljeno više od 650 darova od čega je 120 otišlo u dječje ruke u Općoj bolnici u Koprivnici na odjel pedijatrije.

Veronika Marija Lacković zahvaljuje se svim predivnim ljudima dobroga srca koji su odlučili dati onima kojima je to potrebnije. “Hvala ravnatelju Osnovne škole Danijelu Domišljanoviću na svom uloženom trudu ne samo u ovoj akciji nego i u mojem školovanju. Naučila sam puno od njega i pokazao mi je prije svega kako biti dobar, uspješan i pošten čovjek. Djeca mogu biti sretna što imaju ravnatelja koji se uvijek zalaže za njih. I tako mogu reći da je bio u pravu i da sam ja kao mala kap uspjela uz Vas sve predivne ljude razveseliti naše najmlađe borce. Od Vas tražim još jednu uslugu. Htjela bih da ovaj video i ova poruka dođe do što više ljudi koji su sudjelovali u ovoj akciji pa tko želi može slobodno podijeliti ovu predivnu humanitarnu akciju.”

Za kraj možete vidjeti i video zajedničkog putovanja ljudi i zajednica uključenih u ovu akciju.

Svima vam želimo sretnu novu godinu!

Ostale obavijesti

22. travnja 2024.

Upis u prvi razred – privremeno izvješće

U vremenu od 8. do 22. travnja 2024. godine proveden je postupak upisa djece dorasle za upis u prvi razred […]

22. travnja 2024.

Ivan Jakupčić osvojio 6. mjesto na državnom Natjecanju iz Povijesti

Od 17. do 19. travnja  2024. u Puli je održano  25. državno Natjecanje iz povijesti za učenike osnovnih i srednjih […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content