NASLOVNICA / Novosti / „Dođi da te zagrlim!”

„Dođi da te zagrlim!”

Autor: Vedran Dautanec

21. siječnja 2022.

Međunarodni dan zagrljaja obilježavamo 21. siječnja. Grljenjem iskazujemo svoje emocije, a čak i čuvamo zdravlje. Kako bi obilježili ovaj dan, učenici 1. i 3. odgojno-obrazovne skupine Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac zajedno s učiteljicama Marijom Dautanec Božić i Mateom Melnjak izradili su svoje zagrljaje. Zagrljaje su podijelili virtualno sa svojim novostečenim prijateljima iz Dječjeg vrtića „Leptirići“ iz Podravskih Sesveta. Simboličnim obilježavanjem Dana zagrljaja započela je suradnja navedenih ustanova za koju vjerujemo kako će biti vrlo uspješna i kreativna. Iskoristite današnji dan te svojim bližnjima poklonite zagrljaj.

Ostale obavijesti

20. svibnja 2022.

Završeno državno Natjecanje iz astronomije u našoj školi

Prigodnim kratkim programom, dodjelom zahvalnica svim sudionicima ovogodišnjeg državnog Natjecanja iz astronomije i proglašenjem najuspješnijih mladih astronoma u Hrvatskoj u […]

20. svibnja 2022.

Videosnimka otvorenja državnog Natjecanja iz astronomije

Na dolje navedenoj poveznici možete pogledati videosnimku otvorenja državnog Natjecanja iz astronomije u OŠ Đurđevac https://youtu.be/KmGbSK4YDRo Ovim putem čestitamo svim […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content