NASLOVNICA / Novosti / „Dođi da te zagrlim!”

„Dođi da te zagrlim!”

Autor: Vedran Dautanec

21. siječnja 2022.

Međunarodni dan zagrljaja obilježavamo 21. siječnja. Grljenjem iskazujemo svoje emocije, a čak i čuvamo zdravlje. Kako bi obilježili ovaj dan, učenici 1. i 3. odgojno-obrazovne skupine Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac zajedno s učiteljicama Marijom Dautanec Božić i Mateom Melnjak izradili su svoje zagrljaje. Zagrljaje su podijelili virtualno sa svojim novostečenim prijateljima iz Dječjeg vrtića „Leptirići“ iz Podravskih Sesveta. Simboličnim obilježavanjem Dana zagrljaja započela je suradnja navedenih ustanova za koju vjerujemo kako će biti vrlo uspješna i kreativna. Iskoristite današnji dan te svojim bližnjima poklonite zagrljaj.

Ostale obavijesti

19. svibnja 2024.

Područne škole sudjeluju u obilježavanju akcije Svibanj- mjesec zaštite od požara

Manifestacija „Svibanj – mjesec zaštite od požara „ nacionalnog je karaktera i provodi se dugi niz godina.Učenici područnih škola Budrovac, […]

18. svibnja 2024.

Natjecanje u krasnoslovu

Na 11. Natječaju Podravina u stihovima u finale je prošlo 29. autorskih recitala učenika od 5. do 8. r. Učenici […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content