NASLOVNICA / Novosti / Dobro je činiti dobro

Dobro je činiti dobro

Autor: Nikola Vuković

28. ožujka 2017.

Nakon uspješne volonterske akcije i školske priredbe "Pozdrav proljeću" učenici su doniranu hranu i higijenske potrepštine odnijeli u prostorije župnog Caritasa.

Nakon prikupljene donacije u školi, učenici su istu odnijeli u prostorije župnog dvora gdje su djelatnici Caritasa sortirali darovanu hranu i potrepštine i složili prigodne pakete koje će darovati potrebitima.

Još jednom zahvaljujemo na podršci i darovanim potrepštinama koje će vrijedni članovi župnog Caritasa dostaviti potrebnim sugrađanima. Vjerujemo da će darovana hrana i potrepštine pomoći mnogim obiteljima i pojedincima. Na ovaj način nastavljamo s provedbom našeg projekta "Razvoj filantropije", a kod učenika razvijamo životne vrijednosti i osjećaj za pomaganje drugima. Neka nam ovo bude poticaj da i dalje nastavljamo s provedbom projekta i zajedno pomažemo one kojima je to potrebno.

Dobro je činiti dobro!

Voditelj i koordinator projekte akcije: Škola filantrop,

Nikola Vuković, prof.

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]