NASLOVNICA / Novosti / Djed Mraz u Budrovcu

Djed Mraz u Budrovcu

31. prosinca 2010.

Zadnji dan nastave u prvom polugodištu, 23. prosinca 2010. , za učenike Područne škole Budrovac bio je pun uzbuđenja. Osim što su dobili učeničke knjižice, čekali su ih uvečer pokloni i Djed Mraz.

Oni su sa svojom učiteljicom Olgom Lazar pripremili priredbu kojom su kroz pjesmu, ples i kratke igrokaze razveselili svoje roditelje, bake i djedove, svu djecu sela te ostale sumještane i čestitali im Božić i novu godinu.

Na kraju priredbe stigao je i Djed Mraz koji je svu djecu sela darivao poklonima. Dječja lica blistala su radosna od sreće i poželjela da Djed Mraz dugo živi djeci na veselje.

Po odlasku Djeda Mraza, djeca su sa svojim roditeljima ostala na domjenku uz sokove i kolače, a kasnije i zaplesala.

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne […]