NASLOVNICA / Novosti / Djed Mraz u Budrovcu

Djed Mraz u Budrovcu

18. prosinca 2017.

Učenici Područne škole Budrovac sa svojom su učiteljicom Olgom Lazar, 16. prosinca 2017. održali priredbu povodom Božića za svoje roditelje i sve mještane sela.

Božićne i dječje pjesme i ples, recitacije i igrokazi, razveselili su brojne goste među kojima je bio i ravnatelj naše škole Danijel Domišljanović. Na kraju priredbe, uzbuđenju djece nije bilo kraja jer je stigao Djed Mraz koji je svakome donio željene darove uz obećanje da će doći i sljedeće godine budu li i dalje tako dobri i marljivi. Mališani su, ozarena lica, otpratili dragog im gosta te su sa svojim najdražima nastavili druženje uz sokove, kolače i grickalice koje su pripremili roditelji.

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]