NASLOVNICA / Novosti / Dječji mini festival

Dječji mini festival

Autor: Nikola Vuković

26. listopada 2016.

I ove školske godine nastavljena je suradnja s Gradskim kazalištem iz Đurđevca. Svi ulčenici škole sudjeluju na Dječjem mini festivalu.

Učenici naše škole zajedno s učiteljima tijekom tri dana u Domu kulture sudjelovat će na Dječjem mini festivalu u organizaciji Gradskog kazališta Đurđevac. Dio je to Godišnjeg plana i programa rada škole, a odnosi se na kkulturnu i javnu djelatnost škole i suradnju s okružjem.

Ove godine u Đurđevcu gostuju Kazališta i Kazališne družine iz Bjelovara, Čakovca, Kalinovca i Zagreba. Učenici će vidjeti četiri kazališne predstave primjerene njihovu uzrastu. Svoje doživljaje moći će izeraziti usmeno ili pismeno na satovima razrednika kao i na satu hrvatskog jezika.

Ostale obavijesti

01. veljače 2023.

KAJ SO JELI NAŠI STARI?

U Odjelima za učenike s teškoćama u razvoju, dana 31.1. 2023. održana je prva u nizu kuharska radionica. Nakon kraćeg […]

01. veljače 2023.

Priprema djece za upis u prvi razred

U protekla dva tjedna stručni suradnici škole (psihologinja, logopedinja i pedagog) te ravnatelj škole kroz različite aktivnosti upoznali su buduće […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content