NASLOVNICA / Novosti / Dječji mini festival

Dječji mini festival

Autor: Nikola Vuković

26. listopada 2016.

I ove školske godine nastavljena je suradnja s Gradskim kazalištem iz Đurđevca. Svi ulčenici škole sudjeluju na Dječjem mini festivalu.

Učenici naše škole zajedno s učiteljima tijekom tri dana u Domu kulture sudjelovat će na Dječjem mini festivalu u organizaciji Gradskog kazališta Đurđevac. Dio je to Godišnjeg plana i programa rada škole, a odnosi se na kkulturnu i javnu djelatnost škole i suradnju s okružjem.

Ove godine u Đurđevcu gostuju Kazališta i Kazališne družine iz Bjelovara, Čakovca, Kalinovca i Zagreba. Učenici će vidjeti četiri kazališne predstave primjerene njihovu uzrastu. Svoje doživljaje moći će izeraziti usmeno ili pismeno na satovima razrednika kao i na satu hrvatskog jezika.

Ostale obavijesti

21. rujna 2023.

Zaziv Duha Svetoga za početak školske godine 2023./2024. u Odjelu za učenike s teškoćama u razvoju

U srijedu 20. rujna, djelatnici i učenici naše škole prisustvovali su svetoj misi u župnoj crkvi sv. Jurja u Đurđevcu. […]

20. rujna 2023.

Dječji recital kajkavske poezije

Već drugu godinu zaredom naša učenica iz 4. d razreda, Maja Pecikozić izabrana je za javni nastup u Krapini na […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content