NASLOVNICA / Novosti / Dječji mini festival

Dječji mini festival

Autor: Nikola Vuković

26. listopada 2016.

I ove školske godine nastavljena je suradnja s Gradskim kazalištem iz Đurđevca. Svi ulčenici škole sudjeluju na Dječjem mini festivalu.

Učenici naše škole zajedno s učiteljima tijekom tri dana u Domu kulture sudjelovat će na Dječjem mini festivalu u organizaciji Gradskog kazališta Đurđevac. Dio je to Godišnjeg plana i programa rada škole, a odnosi se na kkulturnu i javnu djelatnost škole i suradnju s okružjem.

Ove godine u Đurđevcu gostuju Kazališta i Kazališne družine iz Bjelovara, Čakovca, Kalinovca i Zagreba. Učenici će vidjeti četiri kazališne predstave primjerene njihovu uzrastu. Svoje doživljaje moći će izeraziti usmeno ili pismeno na satovima razrednika kao i na satu hrvatskog jezika.

Ostale obavijesti

23. svibnja 2022.

Upis u srednje škole

U Narodnim novinama objavljen je vremenik upisa u srednje škole. U nastavku obavijesti nalazi se vremenik za ljetni upisni rok […]

22. svibnja 2022.

Učenici osmih razreda na terenskoj nastavi u Jasenovcu i Čigoču

Učenici osmih razreda u pratnji razrednika i dviju pomoćnica u nastavi posjetili su 19. svibnja 2022. godine Spomen područje Jasenovac. […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content