NASLOVNICA / Novosti / David Kuzmić državni prvak iz povijesti!

David Kuzmić državni prvak iz povijesti!

18. travnja 2019.

David Kuzmić, učenik 7. D razreda, na  Državnom je natjecanju iz povijesti u Zadru osvojio PRVO MJESTO u kategoriji učenika sedmih razreda iz cijele Hrvatske!

ČESTITAMO NAŠEM NAJBOLJEM POVJESNIČARU U HRVATSKOJ!

David Kuzmić, učenik 7. D razreda, sudjelovao je Državnom natjecanju iz povijesti. Državno je natjecanje održano u Zadru, od 15. do 17. travnja, u Gimnaziji Vladimira Nazora. Naš je David izvanredno riješio pisani ispit sa ukupno osvojenih 48 od mogućih 50 bodova i osvojio PRVO MJESTO u kategoriji učenika sedmih razreda iz cijele Hrvatske! Davidu je i na državnome natjecanju mentorica bila učiteljica Katica Tomrlin.

Ponosni na ovaj veliki uspjeh –  naša škola, na čelu s ravnateljem Danijelom Domišljanovićem, čestita Davidu i njegovoj mentorici na fantastičnom rezultatu, ali i iznimnom predstavljanju naše škole i cijele županije!

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.