NASLOVNICA / Novosti / Dar nosimo u srcu

Dar nosimo u srcu

Autor:

07. prosinca 2016.

U ponedjeljak, 5.12.2016. godine, učenici Osnovne škole Grgura Karlovčana Đurđevac i njihove učiteljice Marijana Bušić, Marijana Kralj i Jelena Jendrašec proveli su poslijepodne u lijepom druženju s korisnicima Udruge Mali princ iz Đurđevca. Učenici 1. a , 1. b  i 1. d razreda članovi su dramske družine i lutkarske grupe u svojoj školi pa su odlučili prikazati svoje dvije predstave koje su uvježbali.

Dramska družina u predstavi „Skakači“ otkrila  je koja životinja može najviše skočiti, a lutkarska grupa svojom izvedbom otkrila je kako izgleda pravo prijateljstvo kad je „Kiša u šumi“. Korisnici udruge  vole  predstave pa su se taj dan dobro zabavili. Obostrana radost druženja u ovo blagdansko vrijeme je dar prvoškolaca djeci i mladima s intelektualnim teškoćama koji ostvaruju jako dobru suradnju u okviru projekta Razvoj filantropijske kulture u školi.

Fotografije možete pogledati na:

Ostale obavijesti

21. lipnja 2021.

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne […]

18. lipnja 2021.

Dodjela nagrada najuspješnijim učenicima naše škole i zajednički ples osmaša

U četvrtak, 17. lipnja, ispred naše je škole održana svečanost dodjele nagrada učenicima koji su ostvarili izvanredne rezultate na županijskim, […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content