NASLOVNICA / Novosti / Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje

Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje

18. listopada 2018.

Dan kruha i zahvalnosti za plodove zemlje obilježava se svake godine tijekom mjeseca listopada. U Odjelima za učenike s teškoćama u razvoju, učenici i učiteljice obilježili su ovaj dan sa dvije prigodne manifestacije.

Sudjelovali su na smotri „Dani kruha“ u nedjelju 14.listopada na Đurđevačkom gradskom trgu. Na svom štandu prezentirali su proizvode od kruha te radove koje izrađuju na satovima tehničke kulture, satu razrednika i izvannastavnim aktivnostima. Dan kruha obilježili su i u Odjelima u srijedu 17.listopada uz prigodne recitacije, pjesmu, molitvu i blagoslov kruha i plodova zemlje te se na taj način zahvalili na svim plodovima, radostima, uspjesima i darovima kojima su tijekom godine bili podareni.

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]