NASLOVNICA / Novosti / Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje

Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje

18. listopada 2018.

Dan kruha i zahvalnosti za plodove zemlje obilježava se svake godine tijekom mjeseca listopada. U Odjelima za učenike s teškoćama u razvoju, učenici i učiteljice obilježili su ovaj dan sa dvije prigodne manifestacije.

Sudjelovali su na smotri „Dani kruha“ u nedjelju 14.listopada na Đurđevačkom gradskom trgu. Na svom štandu prezentirali su proizvode od kruha te radove koje izrađuju na satovima tehničke kulture, satu razrednika i izvannastavnim aktivnostima. Dan kruha obilježili su i u Odjelima u srijedu 17.listopada uz prigodne recitacije, pjesmu, molitvu i blagoslov kruha i plodova zemlje te se na taj način zahvalili na svim plodovima, radostima, uspjesima i darovima kojima su tijekom godine bili podareni.

04. listopada 2022.

Saziv vijeća roditelja – 6. 10. 2022.

U privitku se nalazi poziv za održavanje konstituirajuće sjednice Vijeća roditelja OŠ Đurđevac.

04. listopada 2022.

Zaziv Duha Svetoga u Odjelu za učenike s teškoćama u razvoju

U srijedu, 28.rujna 2022., učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju sa svojim su učiteljicama sudjelovali na svetoj misi […]