NASLOVNICA / Novosti / Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje

Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje

Autor: Mateja Nemet Andrašević

16. listopada 2020.

Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje tradicionalno se održavaju početkom mjeseca listopada, a učenici i učiteljice Odjela za učenike s teškoćama u razvoju obilježili su ih i ove nastavne godine brojnim prigodnim aktivnostima.

Pjevanjem prigodnih pjesama, izradom plakata, oblikovanjem krušnih proizvoda od slanog tijesta, raznim matematičkim zadatcima, izradom knjižica od jednog lista te brojnim likovnim aktivnostima, učenici su se prisjetili dugotrajnog procesa nastanka kruha, njegove važnosti za sve ljude, a ujedno iskazali i zahvalnost za sve plodove, radosti i dobročinstva koja su primili tijekom godine.

Ostale obavijesti

26. studenoga 2022.

RADIONICA POVODOM NADOLAZEĆEG BLAGDANA BOŽIĆA

Krajem mjeseca studenoga održana je radionica s roditeljima Prve odgojno obrazovne skupine pod vodstvom učiteljice Matee Melnjak. Radionica je bila […]

26. studenoga 2022.

IZRADA ADVENTSKOG VIJENCA- ODJELI ZA UČENIKE S TEŠKOĆAMA U RAZVOJU

Povodom nadolazećeg blagdana Božića i predbožićnog vremena učenici Druge odgojno obrazovne skupine zajedno sa učiteljicom Emom Jančevec izradili su zajednički […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content