NASLOVNICA / Novosti / Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje

Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje

Autor: Mateja Nemet Andrašević

16. listopada 2020.

Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje tradicionalno se održavaju početkom mjeseca listopada, a učenici i učiteljice Odjela za učenike s teškoćama u razvoju obilježili su ih i ove nastavne godine brojnim prigodnim aktivnostima.

Pjevanjem prigodnih pjesama, izradom plakata, oblikovanjem krušnih proizvoda od slanog tijesta, raznim matematičkim zadatcima, izradom knjižica od jednog lista te brojnim likovnim aktivnostima, učenici su se prisjetili dugotrajnog procesa nastanka kruha, njegove važnosti za sve ljude, a ujedno iskazali i zahvalnost za sve plodove, radosti i dobročinstva koja su primili tijekom godine.

Ostale obavijesti

05. srpnja 2021.

Svečana dodjela svjedodžbi osmašima i proglašenje učenika generacije

Danas je u velikoj dvorani naše škole održana skromna, no svečana dodjela svjedodžbi učenicima osmih razreda. Okupljenim osmašima s nekoliko […]

05. srpnja 2021.

Preuzet paket za projekt Crvenog križa Sigurnije škole i vrtići

U našu školu stigle su torbe prve pomoći koje će biti podrška u projektu Crvenog križa koji je odobrilo Ministarstvo […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content