NASLOVNICA / Novosti / Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje

Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje

Autor: Mateja Nemet Andrašević

16. listopada 2020.

Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje tradicionalno se održavaju početkom mjeseca listopada, a učenici i učiteljice Odjela za učenike s teškoćama u razvoju obilježili su ih i ove nastavne godine brojnim prigodnim aktivnostima.

Pjevanjem prigodnih pjesama, izradom plakata, oblikovanjem krušnih proizvoda od slanog tijesta, raznim matematičkim zadatcima, izradom knjižica od jednog lista te brojnim likovnim aktivnostima, učenici su se prisjetili dugotrajnog procesa nastanka kruha, njegove važnosti za sve ljude, a ujedno iskazali i zahvalnost za sve plodove, radosti i dobročinstva koja su primili tijekom godine.

Ostale obavijesti

04. prosinca 2023.

Karlu Saboliću uručena diploma za 22. Bijenalnu međunarodnu izložbu dječje umjetnosti Kanagawa, Japan

Hrvatski školski muzej organizirao je svečanu dodjelu diploma autorima nagrađenih radova na 22. Bijenalnoj međunarodnoj izložbi dječje umjetnosti Kanagawa, Japan pozvavši nagrađenog […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content