NASLOVNICA / Novosti / Dan zahvalnosti za kruh i plodove zemlje

Dan zahvalnosti za kruh i plodove zemlje

17. listopada 2019.

Dan kruha i zahvalnosti za plodove zemlje obilježava se svake godine tijekom mjeseca listopada. Učenici i učiteljice u Odjelima za učenike s teškoćama u razvoju obilježili su ovaj dan prigodnim programom.

Učenici su uz prigodne recitacije i pjesmu zahvalili na svim plodovima, uspjesima i darovima koji su tijekom godine bili podareni. Na kraju svečanosti sve pripremljene darove blagoslovio je  vjeroučitelj i dekan Đurđevačkog dekanata, Mladen Gorupić.

24. lipnja 2021.

Upis učenika u srednju školu

Od sutra (25. lipnja )počinju prijave obrazovnih programa. Učenici su dobili potrebne upute kako prijaviti obrazovne programe ( do 6 […]