NASLOVNICA / Novosti / DAN TOLERANCIJE

DAN TOLERANCIJE

Autor: Nikola Vuković

13. studenoga 2019.

U petak, 15. studenoga 2019. obilježavamo Međunarodni dan tolerancije. Tijekom cijelog tjedna u svim razrednim odjelima učenici i učitelji provode aktivnosti vezane za razvoj tolerancije.

Razredna nastava: 11.40 sati – sportska dvorana – zajednički program; 1.a razred – recitacija MI DJECA, 3.a razred – recitacija LJUDI, 4.d – lutkarska predstava JEŽ NEJEŽ, 4.a razred – recitacija TOLERANCIJA, a za kraj će svi učenici četvrtog razreda otpjevati pjesmu TOLERANCIJA UŽIVANCIJA

Predmetna nastava: 12.30 sati – sportska dvorana – zajednički program; SVOJ DJECI SVIJETA – kratki igrokaz učenika sedmog razreda, učenici 7.b razreda predstavljaju svoj razredni PLAKAT O TOLERANCIJI, učenicA nera Tomrlin, polaznica Glazbene škole izvode NEK SVUD LJUBAV SJA, učenica Ana Marija Barberic recitira POROGUTAJ SRDŽBU, plesna skupina naše škole izvodi plesnu točku, učenice Lisa List i Teodora Đuričić čitaju svoje literarne radove o toleranciji, a na kraju će učenici otpjevati ODU RADOSTI.

Pozivamo sve zainteresirane roditelje, bake i djedove te građane da nam se pridruže u sportskoj dvorani u petak, 15. studenoga 2019.

Nositelji programa su učenici četvrtog i sedmog razreda, a koordinatori su učitelji razredne i predmetne nastave.

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.