NASLOVNICA / Novosti / DAN ŠKOLE 2016.

DAN ŠKOLE 2016.

Autor: Nikola Vuković

16. svibnja 2016.

U srijedu,25.svibnja 2016.godine obilježavamo Dan škole.

Svi razredni odjeli sudjeluju u aktivnostima vezanim za obilježavanje Dana škole. Učitelji su pripremili razne oblike rada te pozvali vanjske suradnike u ostvarivanje nastavnih sadržaja.

Ponedjeljak, 23.svibnja – za učenike trećeg i četvrtog razreda učenici predmetne nastave prikazat će svoj rad iz područja robotike; mala dvorana u vremenu od 08.00 do 09.30 sati.  U školskoj knjižnici učenica 8d razreda, Matea Kovačv izložit će svoje likovne radove; 10.00 sati. Za učenike trećeg i četvrtog razreda učenici sedmog i osmog razreda prikazat će nekoliko pokusa s područja kemije: mala dvorana od 11.40 – 13.15 sati. Učenici osmog razreda idu u posjet Strukovnoj školi i Gimnaziji dr.Ivana Kranjčeva – profesionalno informiranje i usmjeravanje; od 11.40 sati.

Utorak, 24.svibnja – za učenike trećeg i četvrtog razreda prikaz pokusa iz fizike; mala dvorana od 08.00 do 09.30 sati. U učionici broj 12 likovna radionica- gost. gospodin Zdravko Šabarić; od 11.40 do 13.15 sati U velikoj dvorani generalna proba za školsku priredbu , a u 12.30 sati koncert bivših učenika naše škole.

Srijeda, 25. svibnja – za učenike sedmog razreda predavanje i razgovor s djelatnicima PU KC-KŽ – preventivni program NISI SAM s naglaskom na korištenje Interneta; mala dvorana 0d 10.00 sati

Školska svečanost povodom Dana škole: srijeda, 25.svibnja 2016. u 11.00 sati u velikoj dvorani.

Ovim putem pozivamo roditelje, bake i djedove, naše umirovljene kolegice i kolege kao i zainteresirane građane da nam se pridruže na školskoj svečanosti. Program su osmislili učenici i učitelji matične škole kao i svih područnih škola. Na programu će biti uručene nagrade i priznanja najboljim učenicima, zahvalnice i nagrade učiteljima koji su pripremali učenike za natjecanja te zahvalnice našim stalnim partnerima u ostvarivanju školskog kurikula.

Ostale obavijesti

01. veljače 2023.

KAJ SO JELI NAŠI STARI?

U Odjelima za učenike s teškoćama u razvoju, dana 31.1. 2023. održana je prva u nizu kuharska radionica. Nakon kraćeg […]

01. veljače 2023.

Priprema djece za upis u prvi razred

U protekla dva tjedna stručni suradnici škole (psihologinja, logopedinja i pedagog) te ravnatelj škole kroz različite aktivnosti upoznali su buduće […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content