NASLOVNICA / Novosti / DAN RUŽIČASTIH MAJICA

DAN RUŽIČASTIH MAJICA

Autor: Nikola Vuković

25. veljače 2023.

U srijedu, 1. ožujka 2023. godine raznim aktivnostima obilježavamo Dan ružičastih majica. Ovo je aktivnost koju svake školske godine provodimo u sklopu preventivnih programa, a pod sloganom STOP NASILJU-NASILJE PRESTAJE OVDJE.

Zajednički program kojeg su pripremili učenici i učitelji možete pogledati u sportskoj dvorani od 10.15 do 11.00 sati.

Za učenike predmetne nastave imamo dva zanimljiva predavanja naših stalnih suradnika na obilježavanju Dana ružičastih majica: za učenike PETOG razreda predavanje djelatnika PU KC-KŽ na temu prevencije nasilja putem društvenih mreža; predavanje: Maja Gregurović, a za učenike OSMOG razreda predavanje o radu Povjerenstva za ravnopravnost spolova te prevenciji nasilja nad ženama, predavanje: Verica Rupčić.

O našim obilježavanjima Dana ružičastih majica od 2014. do danas možete nešto doznati iz priložene prezentacije (dio aktivnosti-presjek rada):

Ostale obavijesti

27. svibnja 2024.

Predstava Internet genijalci

Dana 27. svibnja učenici od 1. do 4. razreda povodom Dana škole gledali su predstavu po imenu Internet genijalci koju […]

27. svibnja 2024.

Terenska nastava petih razreda u Osijeku

U petak, 24. svibnja 2024., učenici 5. A, 5. B, 5. C i 5. D razreda u pratnji svojih razrednica […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content