NASLOVNICA / Novosti / Dan planeta Zemlje u PŠ Mičetinac

Dan planeta Zemlje u PŠ Mičetinac

30. travnja 2010.

U tjednu u kojem smo obilježili Dan planeta Zemlje učenici i učiteljica PŠ Mičetinac bili su pravi čuvari prirode te su kroz razne aktivnosti  brinuli o estetskom uređenju svoje škole i mjesta.

Ovogodišnje akcije provodili su pod motom „Zasadi  cvijet za ljepši svijet!“ i  „Pokupi smeće da ti u prirodi bude ljepše!

Počistili su smeće u školskom voćnjaku, promotrili mlade sadnice vinove loze,oplijevili mlade sadnice ukrasnih grmova,počistili uz potočić koji teče pokraj školskog parka,zasadili cvijeće u malom ružičnjaku,pokupili stari papir,oslikali zid drvarnice šarenim cvijećem i leptirima.

Izradili su plakat i napisali svoja razmišljanja i poruke  za spas planeta Zemlje.

Radosno su obavili sve zadatke te proširili svoja znanja o čuvanju  i brizi za naš okoliš i njegov  što ljepši izgled.

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.