NASLOVNICA / Novosti / Dan planeta Zemlje u PŠ Mičetinac

Dan planeta Zemlje u PŠ Mičetinac

Autor: Nada Petrović

23. travnja 2013.

Integriranim nastavnim danom 22. 04. 2013. učenici  Pš Mičetinac zajedno s učiteljicom Nadom Petrović obilježili su  Dan planeta Zemlje.  Izveli su igrokaz Dan planeta Zemlje kojeg je osmislila učiteljica i zajedno  su izradili i pripremili potrebne  materijale.

Sadržaje matematike, prirode i društva ponovili su kroz eko zadatke i prezentaciju  o zaštiti  i čistoći okoliša, pjevali su o proljeću i ljepoti Zemlje, a potom su čistili svoje selo.

Marljivim  i raznolikim radom  naučili su da je važno čuvati i brinuti o okolišu, poticati  i druge na očuvanje  prirode, jer samo čist okoliš je i zdrav okoliš.

24. lipnja 2021.

Upis učenika u srednju školu

Od sutra (25. lipnja )počinju prijave obrazovnih programa. Učenici su dobili potrebne upute kako prijaviti obrazovne programe ( do 6 […]