NASLOVNICA / Novosti / Dan planeta Zemlje u PŠ Budrovac

Dan planeta Zemlje u PŠ Budrovac

28. travnja 2010.

Učenici PŠ Budrovac i njihova učiteljica Olga Lazar u školi su kroz različite nastavne sadržaje pripremali obilježavanje Dana planeta Zemlje!

Učili su o utjecaju čovjeka na prirodu te o očuvanju i unapređenju okoliša. Vođeni izrekom: "Zadatak je lak, voli more, šumu, zrak" odlučili su pridonijeti čistoći svog okoliša, te su u svom mjestu očistili travnjake i dječje igralište od smeća. Ovom su akcijom svojim sumještanima željeli poručiti da smeću nije mjesto u cvijeću.

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne […]