NASLOVNICA / Novosti / Dan planeta Zemlje u PŠ Budrovac

Dan planeta Zemlje u PŠ Budrovac

Autor: Antonela Carek

29. travnja 2022.

Draga Zemljo,

hvala što se brineš o meni i mojoj obitelji. Meni je žao što neki zli ljudi bacaju na tebe smeće. Ja uživam u tvojoj prirodi i želim da budeš uvijek tako lijepa. Tvoja Sofija.

Ovako je učenica prvog razreda Područne škole Budrovac napisala pismo Zemlji. O našem jedinom domu, planeti Zemlji, cijeli smo tjedan učili i govorili kroz nastavne sate. Obilježavanje Dana planeta Zemlje završili smo 28. travnja 2022. sadnjom šljive u našem školskom voćnjaku. U tome su nam pomogli roditelji učenice Vanese Strunjak, koji su kupili te uz pomoć učenika posadili voćku na čemu im se od srca zahvaljujemo.

Dobar dan Zemljo!

Jako sam tužna što te ljudi zagađuju. Kad vidim nekoga da baca smeće u prirodu, upozorim ga da to ne radi. Razvrstavam otpad u spremnike da bi se napravilo nešto novo. Čuvam šume tako da pazim koliko trošim papira. Pazim koliko trošim vode. Čuvat ću te da mi budeš lijepa Zemljo moja! Tvoja Vanesa

Ova akcija samo je jedan mali dio brige o okolišu koje svi zajedno provodimo u našoj školi. 

učiteljica Olga Lazar

Ostale obavijesti

27. svibnja 2024.

Predstava Internet genijalci

Dana 27. svibnja učenici od 1. do 4. razreda povodom Dana škole gledali su predstavu po imenu Internet genijalci koju […]

27. svibnja 2024.

Terenska nastava petih razreda u Osijeku

U petak, 24. svibnja 2024., učenici 5. A, 5. B, 5. C i 5. D razreda u pratnji svojih razrednica […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content