Učenici 1.c i 1.d razreda obilježili su integriranom nastavom 22. travnja, Dan planeta Zemlje.
Na satu hrvatskoga jezika čitali smo i interpretirali pjesmu U spremniku za papir koja nam je bila motivacija za razgovor o zaštiti okoliša. Naglasili smo važnost očuvanja prirode, štednju električne energije i vode te razvijali ekološku svijest.
Na satu prirode i društva, pričali smo o načinu razvrstavanja otpada u odgovarajuće spremnike te postupku recikliranja. Zaključivši kako velike količine otpada štete našem planetu, izašli smo u školsko dvorište te odlučili da skupljanjem smeća možemo doprinijeti očuvanju prirode.
Zatim smo na satu likovne kulture izradili eko poruke pomoću starih časopisa i novina te tako zaokružili današnju temu.
Postoji izvrstan učitelj, ako ga razumijemo: to je priroda. Kleist











23. lipnja 2026.
Danas smo sudjelovali na projektnom sastanku u Zalaegersegu u sklopu projekta G.A.T.E. HUHR, na kojem je prisustvovalo 11 učitelja iz […]
19. lipnja 2026.
Učenici 7. A, 7. B, 7. C i 7. D sa svojim razrednicama Antonelom Carek, Majom Mlinarić Horvat, Elenom Zobunđija […]