Učenici 2.c i 2.d razreda zajedno sa svojim učiteljima V. Šijak i Z. Vidakovićem obilježili su Dan planeta Zemlje odlaskom na terensku nastavu u Borik.
Tamo su učenici upoznali tekst Borik đurđevačke književnice Božice Jelušić, pjevali o proljeću, upoznavali, promatrali i istraživali biljni svijet Borika. Izradili su neobične životinje od osušenih grančica pronađenih na tlu, izgrađivali pravilan stav prema prirodi i pozitivno djelovali na svoje zdravlje boravkom i kretanjem u prirodi.
Nakon održane nastave učenici su se sretni, zadovoljni i pomalo umorni vratili svojim kućama. Kada su upitani kako bi ocijenili ovakav način održavanja nastave brojkama od 1 do 5, većina učenika je dala ocjenu 5 ili 4. Učenici koji bi ocijenili s 1 ili 2 obrazložili su to zato što im je previše hodanja, što im je vruće ili nešto slično.
10. lipnja 2026.
10. lipnja 2026. godine u Odjelima za učenike s teškoćama održana je podjela priznanja i nagrada učenicima Odjela koji su […]
10. lipnja 2026.
U utorak, 9. lipnja 2026. godine, učenici osmih razreda naše škole (8.a, 8.b, 8.c i 8.d) u pratnji svojih razrednika […]