NASLOVNICA / Novosti / Dan planeta Zemlje

Dan planeta Zemlje

23. travnja 2013.

Obilježavanju Dana planeta Zemlje pridružili su se i učenici trećih razreda i njihove učiteljice.

U goste su pozvali gđu. Željku Kolar iz Javne ustanove za upravljanje prirodnim vrijednostima na području KKŽ, koja je učenike upoznala s posebnostima nastanka Pijesaka, te biljnim i životinjskim vrstama tog područja.

Nakon predavanja, uslijedio je posjet Pijescima i čišćenje okolnog područja od korova i smeća.

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]