NASLOVNICA / Novosti / Dan narcisa

Dan narcisa

26. ožujka 2017.

U subotu, 25. ožujka 2017. godine, učenici 3.a razreda obilježili su Dan narcisa.

Učenici 3.a razreda i ove godine su obilježili Dan narcisa prigodnom prodajnom izložbom uradaka. Uratke su izradili u školi sa svojim roditeljima i s gospođom Mirjanom, voditeljicom radionice. Prihod od prodaje namijenjen je udruzi Narcise Đurđevac.

Zahvaljujemo svima koji su svojom kupnjom naših uradaka doprinijeli radu udruge i zajedno s nama obilježili ovaj dan.

Željka Mihočka

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]