NASLOVNICA / Novosti / DAN KRUHA U PŠ MIČETINAC

DAN KRUHA U PŠ MIČETINAC

Autor: Nada Petrović

15. listopada 2012.

U petak 12.10.2012. u PŠ Mičetinac održan je blagoslov kruha, krušnih proizvoda kao i drugih plodova  zemlje. U organizaciji učiteljice Nade Petrović i vjeroučiteljice Sanje Vlah Maznik  učenici su izveli prigodan program za svoje roditelje i mještane.

Blagoslov kruha i plodova zemlje  obavio je kapelan župe Đurđevac,  Ivan Munđar.

Nakon programa  svi zajedno  ostali su na druženju i  blagovanju finih kolača koje su pripremile vrijedne ruke mama i baka.

24. lipnja 2021.

Upis učenika u srednju školu

Od sutra (25. lipnja )počinju prijave obrazovnih programa. Učenici su dobili potrebne upute kako prijaviti obrazovne programe ( do 6 […]