NASLOVNICA / Novosti / Dan kruha u Odjelima za učenike s teškoćama u razvoju

Dan kruha u Odjelima za učenike s teškoćama u razvoju

Autor: Vedran Dautanec

20. listopada 2021.

Dan kruha i zahvalnosti za plodove zemlje obilježava se svake godine tijekom mjeseca listopada. Učenici i učiteljice u Odjelima za učenike s teškoćama u razvoju obilježili su ovaj dan u četvrtak, 14. listopada, uz prigodne recitacije, pjesmu, molitvu i blagoslov kruha i plodova zemlje te su na taj način zahvalili na svim plodovima, radostima, uspjesima i darovima kojima su tijekom godine bili podareni. Učenici i učiteljice ovim putem zahvaljuju velečasnom Mariju Rukelju koji je svojim prisustvom i blagoslovom uveličao obilježavanje ovoga dana.

Ostale obavijesti

19. svibnja 2024.

Područne škole sudjeluju u obilježavanju akcije Svibanj- mjesec zaštite od požara

Manifestacija „Svibanj – mjesec zaštite od požara „ nacionalnog je karaktera i provodi se dugi niz godina.Učenici područnih škola Budrovac, […]

18. svibnja 2024.

Natjecanje u krasnoslovu

Na 11. Natječaju Podravina u stihovima u finale je prošlo 29. autorskih recitala učenika od 5. do 8. r. Učenici […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content