NASLOVNICA / Novosti / Dan kruha u Odjelima za učenike s teškoćama u razvoju

Dan kruha u Odjelima za učenike s teškoćama u razvoju

Autor: Vedran Dautanec

20. listopada 2021.

Dan kruha i zahvalnosti za plodove zemlje obilježava se svake godine tijekom mjeseca listopada. Učenici i učiteljice u Odjelima za učenike s teškoćama u razvoju obilježili su ovaj dan u četvrtak, 14. listopada, uz prigodne recitacije, pjesmu, molitvu i blagoslov kruha i plodova zemlje te su na taj način zahvalili na svim plodovima, radostima, uspjesima i darovima kojima su tijekom godine bili podareni. Učenici i učiteljice ovim putem zahvaljuju velečasnom Mariju Rukelju koji je svojim prisustvom i blagoslovom uveličao obilježavanje ovoga dana.

Ostale obavijesti

01. srpnja 2022.

Uspjeh učenika na kraju nastavne godine

Na kraju nastavne godine uspjeh učenika naše škole je slijedeći: Ukupan broj učenika na kraju nastavne godine: 656 Redovni program: […]

01. srpnja 2022.

Maturalno putovanje 8. a razreda

Od 15. 6. do 19. 6. 2022. učenici 8. A razreda u pratnji svojeg razrednika Milana Kosa i učitelja Zorana […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content