NASLOVNICA / Novosti / Dan kruha u Mičetincu

Dan kruha u Mičetincu

11. listopada 2011.

U nedjelju, 09.10.2011. u mjesnoj kapeli Anđela čuvara u Mičetincu održana je svečana proslava povodom Dana kruha i zahvale za plodove zemlje, te zaziv Duha svetoga za učenike koji polaze nastavu u Područnoj školi Mičetinac.

Svečanu misu, koju je održao kapelan župe Đurđevac Neven Blažon, pjesmom i recitacijama uveličali su učenici 1.,2.,3. i 4. razreda, orguljašica Ivana Petrović, a sve pod vodstvom  i u organizaciji učiteljice Nade Petrović.

Nakon svečanosti održano je druženje uz blagovanje kolača, kruha i drugih krušnih proizvoda koje su pripremile vrijedne ruke mama i baka.

I ove smo se godine podsjetili na važnost čuvanja kruha i svih darova koje nam daruje zemlja uz  ljudski rad i božji blagoslov sa zahvalom Bogu.

Zahvaljujem svima koji su sudjelovali i pomogli u ostvarenju ove svečanosti.

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.