NASLOVNICA / Novosti / Dan kruha u Budrovcu

Dan kruha u Budrovcu

Autor:

22. listopada 2019.

Učenici  Područnih  škola  Budrovac,  Čepelovac  i Sirova Katalena sa svojim su učiteljicama Majom Magdić, Silvijom Topolčić i Martinom Krajcar Baltić  te roditeljima i mještanima župe Budrovac obilježili Dan kruha i zahvalnosti  za plodove zemlje. 

Misno je slavlje održano 13.listopada  2019. godine  u crkvi Uznesenja Blažene Djevice Marije u Budrovcu. Svetu misu  predvodio je župnik Mladen Gorupić, a učenici su, odjeveni u narodne nošnje, pjevali pjesme u pratnji orguljašice Marine Balale  te izveli prigodne recitacije. Vjeroučiteljica Marina Barberic pripremila je prinos darova sa starijim učenicima . Nakon svečane mise i blagoslova plodova zemlje  u dvorištu župnog dvora priređeno je druženje mještana i djece. 

Zahvaljujemo roditeljima učenika i ostalim mještanima na pomoći pri obilježavanju Dana kruha.

       Martina Krajcar Baltić

Ostale obavijesti

15. listopada 2021.

Osmaši naučili kako pružiti prvu pomoć unesrećenima

Jučer, 14.listopada 2021., našu su školu posjetili djelatnici Zavoda za hitnu medicinu Koprivničko-križevačke županije. Učenicima osmih razreda na zanimljiv su […]

12. listopada 2021.

Sedmaši posjetili Krapinu

U četvrtak, 7. listopada 2021., učenici svih sedmih razreda naše škole bili su na terenskoj nastavi u Krapini. Učenici su […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content