NASLOVNICA / Novosti / Dan kruha - dan zahvalnosti za plodove zemlje

Dan kruha – dan zahvalnosti za plodove zemlje

Autor:

14. listopada 2008.

12.listopada 2008. učenici područnih škola Budrovac, Čepelovac i Sirova Katalena sa svojim učiteljima, roditeljima učenika i ostalim mještanima župe Budrovac u župnoj crkvi na misnom slavlju u Budrovcu obilježili su Dan kruha – dan zahvalnosti za plodove zemlje.

Učenici su pjevanjem i recitacijama sudjelovali u misnom slavlju, zahvaljivali za plodove zemlje te vrijedne ruke ratara, svojih mama i baka koje su za ovu svećanost pripremile različite krušne proizvode i slastice. Nakon blagoslova jela i plodova zemlje, po završetku misnog slavlja, svi su nazočni pozvani na druženje i blagovanje posvećene hrane u župni dvor u Budrovcu.

Ostale obavijesti

05. srpnja 2021.

Svečana dodjela svjedodžbi osmašima i proglašenje učenika generacije

Danas je u velikoj dvorani naše škole održana skromna, no svečana dodjela svjedodžbi učenicima osmih razreda. Okupljenim osmašima s nekoliko […]

05. srpnja 2021.

Preuzet paket za projekt Crvenog križa Sigurnije škole i vrtići

U našu školu stigle su torbe prve pomoći koje će biti podrška u projektu Crvenog križa koji je odobrilo Ministarstvo […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content