NASLOVNICA / Novosti / Dan kruha - dan zahvalnosti za plodove zemlje

Dan kruha – dan zahvalnosti za plodove zemlje

Autor:

14. listopada 2008.

12.listopada 2008. učenici područnih škola Budrovac, Čepelovac i Sirova Katalena sa svojim učiteljima, roditeljima učenika i ostalim mještanima župe Budrovac u župnoj crkvi na misnom slavlju u Budrovcu obilježili su Dan kruha – dan zahvalnosti za plodove zemlje.

Učenici su pjevanjem i recitacijama sudjelovali u misnom slavlju, zahvaljivali za plodove zemlje te vrijedne ruke ratara, svojih mama i baka koje su za ovu svećanost pripremile različite krušne proizvode i slastice. Nakon blagoslova jela i plodova zemlje, po završetku misnog slavlja, svi su nazočni pozvani na druženje i blagovanje posvećene hrane u župni dvor u Budrovcu.

Ostale obavijesti

21. rujna 2023.

Zaziv Duha Svetoga za početak školske godine 2023./2024. u Odjelu za učenike s teškoćama u razvoju

U srijedu 20. rujna, djelatnici i učenici naše škole prisustvovali su svetoj misi u župnoj crkvi sv. Jurja u Đurđevcu. […]

20. rujna 2023.

Dječji recital kajkavske poezije

Već drugu godinu zaredom naša učenica iz 4. d razreda, Maja Pecikozić izabrana je za javni nastup u Krapini na […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content