NASLOVNICA / Novosti / Dan kruha - dan zahvalnosti za plodove zemlje

Dan kruha – dan zahvalnosti za plodove zemlje

Autor:

14. listopada 2008.

12.listopada 2008. učenici područnih škola Budrovac, Čepelovac i Sirova Katalena sa svojim učiteljima, roditeljima učenika i ostalim mještanima župe Budrovac u župnoj crkvi na misnom slavlju u Budrovcu obilježili su Dan kruha – dan zahvalnosti za plodove zemlje.

Učenici su pjevanjem i recitacijama sudjelovali u misnom slavlju, zahvaljivali za plodove zemlje te vrijedne ruke ratara, svojih mama i baka koje su za ovu svećanost pripremile različite krušne proizvode i slastice. Nakon blagoslova jela i plodova zemlje, po završetku misnog slavlja, svi su nazočni pozvani na druženje i blagovanje posvećene hrane u župni dvor u Budrovcu.

Ostale obavijesti

29. rujna 2022.

NAJAVA: Obilježavanje Dječjeg tjedna

Idućeg tjedna u našoj školi raznim aktivnostima obilježavamo dječji tjedan. OBILJEŽAVANJE DJEČJEG TJEDNA Dječji tjedan je tradicionalna godišnja akcija i […]

29. rujna 2022.

Jednodnevni izlet učenika četvrtih razreda u Zagreb

Učenici 4.a, b i c razreda  sa svojim učiteljicama V. Šijak, A. Jančijev i B. Bionda Jakubovskaja 27. rujna 2022. […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content