NASLOVNICA / Novosti / Dan Hrvatskog olimpijskog odbora

Dan Hrvatskog olimpijskog odbora

Autor:

09. rujna 2011.

Danas smo obilježili Dan Hrvatskog olimpijskog odbora!

Učenici nižih razreda naše škole natjecali su se u kategorijama:

  • sprint na 20 metara
  • trčanje u vrećama
  • potezanje konopa

U sprintu na 20 metara, u kategoriji učenica 2. i 3. razreda medalje su osvojile:

  1. Paula Račan (3.b)
  2. Tina Ferenčić (3.c)
  3. Natalija Bednaić (2.a)

U sprintu na 20 metara, u kategoriji učenika 2. i 3. razreda medalje su osvojili:

  1. Dominik Odobašić (3.b)
  2. Dorijan Gaščić (2.c)
  3. Marko Filipčić (2.a)

U sprintu na 20 metara, u kategoriji učenica 4. razreda medalje su osvojile:

  1. Anja Plemenčić (4.b)
  2. Adela Babec (4.c)
  3. Ines Zenkić (4.d)

U sprintu na 20 metara, u kategoriji učenika 4. razreda medalje su osvojili:

  1. Mate Turbelija (4.b)
  2. Jurica Kanić (4.b)
  3. Dorian Rupčić (4.a)

Trčanje u vrećama, u kategoriji učenica 2. i 3. razreda medalje su osvojile:

  1. Paula Fuček (3.a)
  2. Karolina Kicivoj (2.c)
  3. Lara Hodalić (2.b)

Trčanje u vrećama, u kategoriji učenika 2. i 3. razreda medalje su osvojili:

  1. Marko Filipčić (2.a)
  2. Ivan Tomica (2.c)
  3. Luka Tomrlin (2.c)

Trčanje u vrećama, u kategoriji učenica 4. razreda medalje su osvojile:

  1. Anja Plemenčić (4.b)
  2. Mateja Kovačev (4.b)
  3. Lea Oreč (4.d)

Trčanje u vrećama, u kategoriji učenika 4. razreda medalje su osvojili:

  1. Igor Odobašić (4.c)
  2. Jan Fusić (4.d)
  3. Rok Jendrašic (4.d)

U kategoriji potezanje konopa u mješovitom sastavu, za učenike drugih i trećih razreda medalje su osvojili:

  1. 3.b
  2. 2.c
  3. 3.a

U kategoriji potezanje konopa u mješovitom sastavu, za učenike četvrtih razreda medalje su osvojili:

  1. 4.d
  2. 4.a
  3. 4.b

Učenici viših razreda natjecali su se u uličnoj utrci oko gradskog parka.

U kategoriji ulična utrka, za učenice petih i šestih razreda medalje su osvojile:

  1. Antonela Manolić

  2. Klara Severić

  3. Ena Karan

U kategoriji ulična utrka, za učenike petih i šestih razreda medalje su osvojili:

  1. Petar Škurdija

  2. Zvonimir Fusić

  3. Josip Fuček

Na Trgu svetoga Jurja bilo je postavljeno nekoliko štandova na kojima su različite sportske udruge iz grada prezentirale svoje sportove. Tu su bili Moto klub Legenda, nogometni klub Graničar, Društvo invalida grada Đurđevca, itd.

Vidjeli smo i demonstraciju Taekwondo-a, ulične košarke i kuglanja.

Osim naših učenika nastupili su i učenici Gimnazije dr. Ivana Kranjčeva i Strukovna škola Đurđevac, te polaznici Dječjeg vrtić "Maslačak". Osim navedenih škola i vrtića, u organizaciji događaja su sudjelovali Zajednica sportskih udruga grada Đurđevac, Grad Đurđevac, Policijska postaja Đurđevac i Ministarstvo unutarnjih poslova.

Ostale obavijesti

15. listopada 2021.

Osmaši naučili kako pružiti prvu pomoć unesrećenima

Jučer, 14.listopada 2021., našu su školu posjetili djelatnici Zavoda za hitnu medicinu Koprivničko-križevačke županije. Učenicima osmih razreda na zanimljiv su […]

12. listopada 2021.

Sedmaši posjetili Krapinu

U četvrtak, 7. listopada 2021., učenici svih sedmih razreda naše škole bili su na terenskoj nastavi u Krapini. Učenici su […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content