Dana 25. listopada 2012. godine, Novinarska je grupa u Ininoj zgradi u Đurđevcu zajedno sa svim prisutnim gostima obilježila Dan darivatelja krvi.
Program je otvoren himnom i minutom šutnje za sve preminule darivatelje. Nazočne je uvodnom riječi pozdravila predsjednica „Gradskog Crvenog križa“ gospođa Branka Stipović. Zahvalila je svim darivateljima krvi na njihovoj humanosti i plemenitosti, istaknuvši važnost spašavanja života darivanjem djelića sebe.
Svim darivateljima uručena su priznanja za nesebično darivanje krvi.
Među mnogobrojnim darivateljima, priznanja su primili i naši učitelji
Sanja Vlah Maznik i Danijel Domišljanović.
23. lipnja 2026.
Danas smo sudjelovali na projektnom sastanku u Zalaegersegu u sklopu projekta G.A.T.E. HUHR, na kojem je prisustvovalo 11 učitelja iz […]
19. lipnja 2026.
Učenici 7. A, 7. B, 7. C i 7. D sa svojim razrednicama Antonelom Carek, Majom Mlinarić Horvat, Elenom Zobunđija […]