NASLOVNICA / Novosti / Dabar 2018

Dabar 2018

03. prosinca 2018.

Od 12. do 16. studenog 2018. godine održano je Međunarodno natjecanje iz informatike i računalnog razmišljanja – Dabar 2018.

Na njemu su sudjelovali i učenici naše škole, te su i ove godine ostvarili odlične rezultate!

Natjecanju je pristupilo preko 22000 učenika iz cijele Hrvatske, a iz naše škole je četvero učenika ostvarilo plasman među 10% najuspješnijih u svojim kategorijama:

– Željko Zebec – 7. mjesto u kategoriji Mega Dabar (7. i 8. razred OŠ)

Iris Švaco – 10. mjesto u kategoriji Mega Dabar (7. i 8. razred OŠ)

Augustin Šestak – 12. mjesto u kategoriji Mega Dabar (7. i 8. razred OŠ)

– Pavao Stanešić – 13. mjesto u kategoriji Mikro Dabar (1. i 2. razred OŠ)

Učenici koji su se plasirali među 10% najboljih u svojim kategorijama dobili su bedž "Zlatni Dabar".

Organizator natjecanja za Hrvatsku je udruga "Suradnici u učenju", uz podršku Hrvatskog saveza informatičara, Visokog učilišta Algebra i CARNet-a. Pokrovitelj natjecanja je Ministarstvo znanosti i obrazovanja.

Mentor učenicima je učitelj Nikola Mihočka.

Više o "Dabru" možete pročitati na: http://ucitelji.hr/dabar-2018/

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.