NASLOVNICA / Novosti / Code for kids

Code for kids

27. listopada 2018.

U petak, 26. listopada 2018. godine, našu školu je posjetio predstavnik Hrvatskog saveza robotičara, gospodin Janko Radigović, te je održao radionicu u sklopu projekta "Code for kids"!

Ravnatelj škole, Danijel Domišljanović, održao je uvodni govor u kojemu je pozdravio našega gosta i istaknuo zadovoljstvo njegovim posjetom. Naglasio je da mu je drago što je naša škola uspostavila suradnju s Hrvatskim robotičkim savezom.

Gospodin Radigović je održao odličnu radionicu u kojoj su učenici sedmih i osmih razreda naše škole mogli više toga naučiti o "Raspberry pi" računalima, robotici, programiranju i mogućnostima koje se nude u IT sektoru.

Učenici su bili jako zadovoljni i pozvali su gospodina Radigovića da nas ponovno posjeti.

Inače, "Code for kids" je projekt Hrvatskog robotičkog saveza, pod pokroviteljstvom MZO-a i Europske komisije, a sponzorira ga Google.

U projekt je uključeno 18 škola iz cijele Hrvatske, a naša škola je dobila dva "Raspberry pi" računala kao donaciju.

Hvala gospodinu Radigoviću na posjeti i na donaciji računala.

Nositelj projekta u našoj školi je učitelj Nikola Mihočka.

24. lipnja 2021.

Upis učenika u srednju školu

Od sutra (25. lipnja )počinju prijave obrazovnih programa. Učenici su dobili potrebne upute kako prijaviti obrazovne programe ( do 6 […]