NASLOVNICA / Novosti / Članovi Malih ekologa i Malih botaničara uredili cvjetnjake ispred škole

Članovi Malih ekologa i Malih botaničara uredili cvjetnjake ispred škole

Autor:

29. listopada 2017.

U petak 27.10.2017. su učenici članovi Malih ekologa i Malih botaničara zajedno sa svojim učiteljicama Ivom Beljan i Vesnom Šijak uredili cvjetnjake ispred škole. Zasadili su maćuhice koje će ukrašavati školski okoliš, a o kojima će brinuti učenici polaznici spomenutih izvannastavnih aktivnosti. Maćuhice je za ukrašavanje učenicima donirao grad Đurđevac. Učenici su pokazali interes za ovakav oblik rada i uživali su u sadnji. Nadaju se da će njihove maćuhice dobro rasti i cvasti. Oni će im pomagati tako da redovito brinu o njima.

Fotografije možete pogledati u nastavku vijesti.

Ostale obavijesti

25. siječnja 2022.

Upis u prvi razred – pozivi

Poštovani roditelji budućih učenika prvog razreda, U odgojnim skupinama koje polaze vaša djeca nalaze se pozivi za upis u prvi […]

24. siječnja 2022.

Nastava na daljinu – obavijest

Poštovani roditelji i učenici, s obzirom na trenutno nepovoljnu epidemiološku situaciju u našoj Školi obavještavamo vas da se od utorka, […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content