NASLOVNICA / Novosti / Članovi Malih ekologa i Malih botaničara uredili cvjetnjake ispred škole

Članovi Malih ekologa i Malih botaničara uredili cvjetnjake ispred škole

Autor:

29. listopada 2017.

U petak 27.10.2017. su učenici članovi Malih ekologa i Malih botaničara zajedno sa svojim učiteljicama Ivom Beljan i Vesnom Šijak uredili cvjetnjake ispred škole. Zasadili su maćuhice koje će ukrašavati školski okoliš, a o kojima će brinuti učenici polaznici spomenutih izvannastavnih aktivnosti. Maćuhice je za ukrašavanje učenicima donirao grad Đurđevac. Učenici su pokazali interes za ovakav oblik rada i uživali su u sadnji. Nadaju se da će njihove maćuhice dobro rasti i cvasti. Oni će im pomagati tako da redovito brinu o njima.

Fotografije možete pogledati u nastavku vijesti.

Ostale obavijesti

04. listopada 2022.

Saziv vijeća roditelja – 6. 10. 2022.

U privitku se nalazi poziv za održavanje konstituirajuće sjednice Vijeća roditelja OŠ Đurđevac.

04. listopada 2022.

Zaziv Duha Svetoga u Odjelu za učenike s teškoćama u razvoju

U srijedu, 28.rujna 2022., učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju sa svojim su učiteljicama sudjelovali na svetoj misi […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content