NASLOVNICA / Novosti / Četvrtaši na satu Tehničke kulture

Četvrtaši na satu Tehničke kulture

20. svibnja 2019.

Učenici 4.a, b i c razreda su u četvrtak 16. svibnja 2019. godine gostovali na Danu otvorenih vrata Tehničke kulture. Učitelj Milan Kos učenicima je ukratko predstavio tehničku kulturu, novi predmet koji dobivaju u petom razredu.

Nakon toga su učenici razgledavali izložene  radove te upoznali Modelarstvo i Robotiku. Polaznici tih aktivnosti su učenicima pokazali kako se radi na tokarskom stroju i stroju za piljenje šperploče. Zatim su ih upoznali s robotima Arduino , Mbot i Robopro. Robote su pomoću dobivenih uputa i isprobali. Učenicima je najzanimljiviji  bio stroj za piljenje šperploče. U početku sa strahom, a kasnije sve hrabrije isprobali su piliti šperploču.

učiteljica V. Šijak

24. lipnja 2021.

Upis učenika u srednju školu

Od sutra (25. lipnja )počinju prijave obrazovnih programa. Učenici su dobili potrebne upute kako prijaviti obrazovne programe ( do 6 […]