NASLOVNICA / Novosti / Budući prvašići upoznali školu

Budući prvašići upoznali školu

Autor: Monika Rupčić

19. lipnja 2023.

U petak 16. lipnja 2023. godine budući učenici prvih razreda Područne škole Čepelovac posjetili su tu područnu školu. U ugodnom druženju s učenicima i njihovom učiteljicom upoznali su se sa svijetom knjige kroz slikovnicu Luka voli izmišljati, Sanje Pilić. Pokazali su razinu svoje spremnosti za jesen kroz sudjelovanje u interpretaciji priče u kojoj su iskazali razumijevanje pročitanoga. Na satu likovne kulture upoznati su sa tijekom sata te su u paru sa starijim učenicima izrađivali lutku od papirnih čaša i plastičnih slamki.

Druženje je proteklo uz smijeh i pjesmu, a tako je i završilo. Svi se vesele novom početku ove jeseni i novoj nastavnoj godini, uz zaključak da će im ljetni praznici ipak dobro doći i da i njih jedva čekaju.

Ostale obavijesti

11. lipnja 2024.

Jastrebica Su

Učenici 2. c razreda su danas upoznali novu stanarku Đurđevca. Posjetila ih je jastrebica Su koja posljednja dva mjeseca živi […]

10. lipnja 2024.

Terenska nastava učenika 6. razreda

U ponedjeljak, 10. lipnja 2024. iz Đurđevca su u 8 sati u jutro krenuli svi šesti razredi naše škole na […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content