NASLOVNICA / Novosti / Božićna radionica učitelja razredne nastave

Božićna radionica učitelja razredne nastave

30. studenoga 2012.

Učitelji razredne nastave naše škole, organizirali su Školski stručni aktiv u sklopu kojega je održana božićna radionica.

Radionica se je sastojala od dva dijela. U prvom dijelu učitelji su izrađivali ukrase za školski bor s božićnim porukama i dobrim željama. Ukrašeni bor će krasiti školsko predvorje u ovo predblagdansko vrijeme, a po odlasku na praznike svaki djelatnik će dobiti na poklon jedan od ukrasa.

U drugom dijelu radionice izrađivale su se kuglice – artičoke čija je izrada namijenjena prodaji u humanitarne svrhe.

Radionica je protekla u vedrom raspoloženju i zajedničkom druženju.

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne […]