NASLOVNICA / Novosti / Božićna radionica prvih razreda

Božićna radionica prvih razreda

01. prosinca 2017.

Roditelji učenika prvih razreda okupili su se dana 1.12.2017. u prostorima škole na božićnoj radionici. Radionicu je vodila gđa. Valentina Jadanec ispred Udruge A je to Art – Podravina.

Pod njenim vodstvom i uputama roditelji su naučili kako izraditi božićno drvce uz pomoć novinskog papira, ljepila, malo boje i ukrasa.

Ovim putem učiteljice prvih razreda žele zahvaliti gđi.Jadanec na prezentaciji, uputama i organizaciji rada te svim prisutnim roditeljima koji su uspjeli pronaći slobodno vrijeme te su nam se pridružili, ponešto naučili i međusobno se podružili.

Učiteljice: Senka, Barbara i Kamile

24. lipnja 2021.

Upis učenika u srednju školu

Od sutra (25. lipnja )počinju prijave obrazovnih programa. Učenici su dobili potrebne upute kako prijaviti obrazovne programe ( do 6 […]