NASLOVNICA / Novosti / Božićna radionica 4.b razreda

Božićna radionica 4.b razreda

01. prosinca 2011.

U utorak, 29.11.2011., učenici i roditelji 4. b razreda imali su božićnu humanitarnu akciju.

Izrađivali su prigodne slike, anđele i snjegoviće koje će prodavati na gradskoj tržnici i božićnom sajmu u gradu. Prikupljena sredstva darovat će grupama slobodnih aktivnosti u školi i siromašnoj djeci Afrike. Tako će naučiti da je Božić blagdan radosti življenja za druge, spremnost pomoći, blagdan mira, oprosta i prijateljstva.

Božić znači ući u božji san o nebu na zemlji. Učenici i roditelji 4. b razreda su pokazali ovom radionicom da mogu i žele osjetiti radost Božića.

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne […]