NASLOVNICA / Novosti / Božićna radionica

Božićna radionica

Autor: Marija Dautanec Božić

21. prosinca 2016.

Učenici 1.- 4. razreda Odjela za učenike s teškoćama u razvoju ugostili su učenike 4.d razreda i njihovu učiteljicu Anu Jančijev na božićnoj radionici. 

Radionicu je vodila gospođa Dubravka Čordašev, udomiteljica jednog od učenika. Učenici su zajedno s gospođom Dubravkom pripremili tijesto za kolače, a zatim ga oblikovali u željeni oblik uz pomoć kalupa. Nakon pripreme i pečenja kolača, učenici su se zajedno družili i igrali, a na kraju i kušali što su pripremili. Ovom prilikom učenici 4.d razreda iznenadili su svoju bivšu učenicu Silviju i čestitali joj rođendan poklonima i čestitkom. Zahvaljujemo gospođi Dubravki Čordašev za izvrsno vođenje radionice i svim učenicima 4.d razreda i njihovoj razrednici Ani Jančijev za sve poklone darovane Silviji.

Ostale obavijesti

28. studenoga 2023.

“Ruksak pun kulture” u našoj školi – predstava Medo Bedo

Područne škole Budrovac, Čepelovac, Mičetinac, Sirova Katalena i ona za djecu s teškoćama u razvoju su u prošloj godini bile […]

27. studenoga 2023.

Helena Pintar i Franka Martinčić predstavljale našu školu na regionalnom natjecanju Sudoku prvenstva

Dana 25. studenoga 2023., učenice Helena Pintar i Franka Martinčić sudjelovale su na regionalnom natjecanju Sudoku prvenstva za osnovne i […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content