NASLOVNICA / Novosti / Božićna radionica

Božićna radionica

Autor:

21. prosinca 2016.

Učenici 1.- 4. razreda Odjela za učenike s teškoćama u razvoju ugostili su učenike 4.d razreda i njihovu učiteljicu Anu Jančijev na božićnoj radionici. 

Radionicu je vodila gospođa Dubravka Čordašev, udomiteljica jednog od učenika. Učenici su zajedno s gospođom Dubravkom pripremili tijesto za kolače, a zatim ga oblikovali u željeni oblik uz pomoć kalupa. Nakon pripreme i pečenja kolača, učenici su se zajedno družili i igrali, a na kraju i kušali što su pripremili. Ovom prilikom učenici 4.d razreda iznenadili su svoju bivšu učenicu Silviju i čestitali joj rođendan poklonima i čestitkom. Zahvaljujemo gospođi Dubravki Čordašev za izvrsno vođenje radionice i svim učenicima 4.d razreda i njihovoj razrednici Ani Jančijev za sve poklone darovane Silviji.

Ostale obavijesti

16. lipnja 2021.

Plemenita akcija za kraj nastavne godine

Prije sedam godina stvoren je sigurni kutak, oporavilište i utočište za ozlijeđene, neželjene, napuštene i zlostavljane životinje – Grgin konak. […]

15. lipnja 2021.

Učenici 3. b na završnoj izvanučioničnoj nastavi

Učenici 3. b razreda sa svojom učiteljicom Nadom Petrović i pomagačicom u nastavi Ana- Marijom Markač Brgles, 15. 06. 2021. […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content