NASLOVNICA / Novosti / Božićna radionica

Božićna radionica

Autor:

21. prosinca 2016.

Učenici 1.- 4. razreda Odjela za učenike s teškoćama u razvoju ugostili su učenike 4.d razreda i njihovu učiteljicu Anu Jančijev na božićnoj radionici. 

Radionicu je vodila gospođa Dubravka Čordašev, udomiteljica jednog od učenika. Učenici su zajedno s gospođom Dubravkom pripremili tijesto za kolače, a zatim ga oblikovali u željeni oblik uz pomoć kalupa. Nakon pripreme i pečenja kolača, učenici su se zajedno družili i igrali, a na kraju i kušali što su pripremili. Ovom prilikom učenici 4.d razreda iznenadili su svoju bivšu učenicu Silviju i čestitali joj rođendan poklonima i čestitkom. Zahvaljujemo gospođi Dubravki Čordašev za izvrsno vođenje radionice i svim učenicima 4.d razreda i njihovoj razrednici Ani Jančijev za sve poklone darovane Silviji.

Ostale obavijesti

15. listopada 2021.

Osmaši naučili kako pružiti prvu pomoć unesrećenima

Jučer, 14.listopada 2021., našu su školu posjetili djelatnici Zavoda za hitnu medicinu Koprivničko-križevačke županije. Učenicima osmih razreda na zanimljiv su […]

12. listopada 2021.

Sedmaši posjetili Krapinu

U četvrtak, 7. listopada 2021., učenici svih sedmih razreda naše škole bili su na terenskoj nastavi u Krapini. Učenici su […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content